XI edycja konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo”

XI edycja konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo” 

W dniu 15 maja 2019r. przedstawiciele 6 szkół budowlanych wzięli udział w XI edycji konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET oraz ZSTiO nr 4 w Łomży. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie z klas o profilu budowlanym z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku, Zespołu Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 Białymstoku.
Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy budowlanej, technologii betonu komórkowego, a także asortymentu i historii PREFBET Śniadowo, zaś w części praktycznej wykonywali fragment ściany działowej zgodnie z technologią i przygotowaną dokumentacją.
Najlepszym w części teoretycznej okazał się uczeń z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 Białymstoku, zaś praktycznej przedstawiciel Zespołu Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez PREFBET Śniadowo. 

 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.