Razem możemy więcej – Nowy dom dla Kingi i Dawida.

Razem możemy więcej – Nowy dom dla Kingi i Dawida 

Wymarzony dom, ale przede wszystkim pełen ciepła i miłości – dla Kingi i Dawida to ponad sto metrów kwadratowych szczęścia.  Dwa lata temu zmarła im mama, niewiele później ojciec. Starszy brat zajął się przyrodnim rodzeństwem i musiał z dnia na dzień stać się nie tylko bratem, ale opiekunem, ojcem i matką. Kinga i Dawid zostali nie tylko bez rodziców, potrzebowali też nowego, bezpiecznego miejsca do mieszkania, a ich stary dom do tego się nie nadawał.
Wezwani do pomocy na apel wójta Pana Piotra Niedbały przekazaliśmy nieodpłatnie potrzebne materiały ścienne do budowy domu. W dniu 7-06-2019 uczestniczyliśmy w uroczystym przecięciu wstęgi podczas odbioru domu do użytkowania. Życzymy dla Kingi i Dawida oraz ich opiekuna samych już szczęśliwych dni użytkowania nowego domu.
Na uwagę zasługuje również fakt partycypacji w kosztach budowy tego domu 56 firm i osób fizycznych. Razem możemy więcej.
Dziękujemy Panu wójtowi Piotrowi Niedbała za wskazanie tak szczytnego projektu do realizacji i wzorowej współpracy przy tej inwestycji. 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.