Aktualności

Gazele Biznesu 2022

Miło nam poinformować, że kolejny raz PREFBET Śniadowo znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu 2022

Więcej .. 20-gru-2022

PREFBET-SONAROL znów najlepszy w Polsce

Minęły zaledwie 3 tygodnie od czasu, gdy zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zwyciężyli w klasyfikacji medalowej na Mistrzostwach Polski w biegu na 5km a już w minioną sobotę skopiowali swój wyczyn. Tym razem podczas Przełajowych Mistrzostw Polski rozegranych na świetnych trasach biegowych w Oleśnie koło Opola nasi biegacze w stawce ponad 100 klubów lekkoatletycznych znów okazali się najlepsi.

PREFBET-SONAROL znów najlepszy w Polsce

Więcej .. 28-lis-2022

Pobiegli dla Niepodległej

Biegacze klubu sportowego PREFBET-SONAROL uczcili Niepodległość, biorąc udział w kilku biegach zorganizowanych z tej okazji. W Ząbkach podczas XIV Biegów Niepodległości na dystansie 5km Monika Nawrat wywalczyła drugą lokatę.

Pobiegli dla Niepodległej

Więcej .. 14-lis-2022

PREFBET-SONAROL najlepszy w Polsce

Zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zwyciężyli w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski biegu na 5km, który został rozegrany na koronie Stadionu Narodowego w Warszawie. Biegacze klubu prowadzonego przez trenera i prezesa Andrzeja Korytkowskiego okazali się prawdziwymi „królami polowania” zdobywając aż 4 medale (w tym 3 złote).

PREFBET-SONAROL najlepszy w Polsce

Więcej .. 08-lis-2022

Martyna Krawczyńska powołana do Kadry Polski

Znakomite wyniki uzyskiwane w tym sezonie przez zawodniczkę Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Martynę Krawczyńską znalazły uznanie w oczach trenerów Kadry Narodowej Juniorów. Podopieczna Andrzeja Korytkowskiego uzyskała wyniki dające przepustkę do Kadry A na aż pięciu dystansach: 800m, 1500m, 5km, 10 000m oraz na 2000m z przeszkodami.

Martyna Krawczyńska powołana do Kadry Polski

Więcej .. 07-lis-2022

Martyna Krawczyńska z rekordem Polski

„Kosmiczny” wynik na 10 000 metrów podczas Mazovia Truck Cup 2022 - Memoriał Eugeniusza Lokajskiego i Józefa Nojiego uzyskała Martyna Krawczyńska, zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Podopieczna trenera Andrzeja Korytkowskiego zadebiutowała w biegu na 10 000 metrów i na stadionie w Piasecznie uzyskała rewelacyjny czas 36:18.68min.

Martyna Krawczyńska z rekordem Polski

Więcej .. 26-paź-2022

Martyna Krawczyńska wygrywa na Ibizie

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Martyna Krawczyńska po raz kolejny zanotowała znakomity start na zawodach lekkoatletycznych. Po 10-ciu tegorocznych zwycięstwach na imprezach biegowych w kraju, tym razem wychowanka trenera Andrzeja Korytkowskiego wystąpiła w najstarszej imprezie sportowej na Balearach tj. 38 Milla Urbana Isla de Ibiza w mieście San Antonio na tej hiszpańskiej wyspie.

Martyna Krawczyńska wygrywa na Ibizie

Więcej .. 17-paź-2022

Piotr Łobodziński wraca na zwycięskie tory

Piotr Łobodziński (KS PREFBET-SONAROL), najlepszy Towerrunner Świata, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i „wypaleniem” zawodowym wznowił treningi i już w pierwszym starcie zwyciężył w Biegu Na Varso Tower w Warszawie. W tej międzynarodowej imprezie, w której startowali zawodnicy z sześciu krajów w kategorii kobiet, także najlepsza była zawodniczka PREFBET-SONAROL Iwona Wicha.

Piotr Łobodziński wraca na zwycięskie tory

Więcej .. 14-paź-2022

Przyszłość budownictwa – elementy wielkowymiarowe EWZ z ABK

PREFBET Śniadowo ciągle rozwija swoją ofertę produktową o nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania i technologie budowlane. W I połowie 2023r wprowadzamy na rynek nowe elementy EWZ (element wielkowymiarowy zbrojony) wykonane z autoklawizowanego betonu komórkowego.

Przyszłość budownictwa – elementy wielkowymiarowe EWZ z ABK

Więcej .. 03-paź-2022

Lekkoatleci na fali

Nie ulega wątpliwości, że w bardzo dobrej dyspozycji są lekkoatleci Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Po sukcesach na Mistrzostwach Polski w sztafetach przyszły też dobre informacje z innych aren w naszym kraju.

Lekkoatleci na fali

Więcej .. 23-wrz-2022

Medale Mistrzostw Polski

Podczas Mistrzostw Polski w Sztafetach rozegranych w Białymstoku, których organizatorem był KS PREFBET-SONAROL zawodnicy tego klubu zdobyli 5 medali jako klub oraz kolejne pięć biegając w reprezentacji województwa podlaskiego. Nasi biegacze okazali się najlepsi w sztafecie 4x200m w kategorii U20 oraz cztery razy zdobywali tytuł v-ce mistrzów Polski w konkurencjach: 4x800m, 4x800m U20, 4x400 Mix oraz 2x2x400m.

Medale Mistrzostw Polski

Więcej .. 21-wrz-2022

PREFBET-SONAROL drugi w makroregionie

Podczas rozegranych w Białymstoku Mistrzostw Makroregionu podlasko-lubelskiego bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Wśród 23 startujących klubów nasza 36-cio osobowa ekipa młodych zawodników wywalczyło drużynowo znakomite drugie miejsce gromadząc aż 55 punktów w ministerialnej rywalizacji „sportu dzieci i młodzieży”.

PREFBET-SONAROL drugi w makroregionie

Więcej .. 12-wrz-2022

Zuzanna Kalinowska i Maciej Bylica z PREFEBETU w reprezentacji Polski

W dniach 12-14 sierpnia 2022 wraz z reprezentacją Polski podopieczni Justyny Korytkowskiej i Andrzeja Łukianiuka: Zuzanna Kalinowska oraz Maciej Bylica z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wzięli udział we wspaniałej imprezie sportowo-integracyjnej, w której uczestniczyło, aż 9 krajów: Austria, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Polska, Rumunia oraz Ukraina.

Zuzanna Kalinowska i Maciej Bylica z PREFEBETU w reprezentacji Polski

Więcej .. 23-sie-2022

Wiktoria Grabowska z medalem Mistrzostw Polski

Kolejny medal Mistrzostw Polski wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Tym razem bogaty medalowy dorobek klubu wzbogaciła Wiktoria Grabowska, która podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych wywalczyła brązowy medal na dystansie 1500 metrów z przeszkodami.

Wiktoria Grabowska z medalem Mistrzostw Polski

Więcej .. 18-lip-2022

30 lat PREFBET Śniadowo

W lipcu 2022 Spółka PREFBET Śniadowo już 30 raz będzie obchodziła swój jubileusz powstania.

Więcej .. 07-lip-2022

Krótki Miting Biegowy

Tym razem łomżyńscy lekkoatleci wystartowali na zorganizowanym przez Klub Sportowy PREFBET-SONAROL Krótkim Mitingu Biegowym w Białymstoku.

 Krótki Miting Biegowy

Więcej .. 07-lip-2022

XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

W dniach 25-26.06.2022r odbyła się XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych zorganizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Więcej .. 27-cze-2022

Konkurs budowlany „Muruj z PREFBETEM”

20 maja 2022r. odbyła się już XII edycja konkursu budowlanego „Muruj z PREFBETEM” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży.

Konkurs budowlany „Muruj z PREFBETEM”

Więcej .. 24-maj-2022

Iwona Bernardelli Mistrzynią Świata Wojsk

Olimpijka z Rio de Janeiro Iwona Bernardelli reprezentująca Klub Sportowy PREFBET-SONAROL podczas 52 World Military Marathon Championship w Limie (Peru) dwukrotnie stanęła na podium tej imprezy. Nasza biegaczka indywidualnie wywalczyła brązowy medal z wynikiem 2:35,31 a wraz z koleżankami (Aleksandra Brzezińska, Monika Brzezińska i Aleksandra Lisowska) została Mistrzynią Świata w drużynie. Drużynowe podium uzupełniły reprezentantki Bahrajnu i Litwy.

Iwona Bernardelli Mistrzynią Świata Wojsk

Więcej .. 11-maj-2022

PREFBET wśród najlepszych

Miło nam poinformować, że PREFBET Śniadowo uhonorowany został Diamentem Forbesa 2022 oraz Gazelą Biznesu 2021 potwierdzając swoją przynależność do prestiżowego grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

PREFBET wśród najlepszych

Więcej .. 04-maj-2022

Debiut na medal

Maratończyk Damian Świerdzewski (KS PREFBET-SONAROL) zdobył brązowy medal na królewskim dystansie 42,195 metrów podczas 92 PZLA Mistrzostw Polski w Maratonie. Zawody, które ukończyło 845 osób zostały rozegrane w ramach 48 Dębno Maraton.

Debiut na medal

Więcej .. 11-kwi-2022

Piotr Dąbrowski w kadrze Polski

Zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL, podopieczny trenera Andrzeja Korytkowskiego, Mistrz Polski Juniorów z Rzeszowa (13.02.22) w biegu na 400 metrów Piotr Dąbrowski został powołany do Kadry Narodowej.

Piotr Dąbrowski w kadrze Polski

Więcej .. 24-lut-2022

Podsumowanie sezonu 2021

Początek roku jest dobrym momentem, aby podsumować wyniki minionego sezonu 2021. O takie krótkie podsumowanie pokusił się również Klub Sportowy PREFBET-SONAROL.

Podsumowanie sezonu 2021

Więcej .. 26-sty-2022

PREFBET na YouTube

Miło nam poinformować naszych klientów i kontrahentów, że uruchomiliśmy swój kanał w serwisie YouTube.

Więcej .. 19-sty-2022

Mocne wejście w sezon lekkoatletyczny

Bardzo dobrze sezon halowy rozpoczęli lekkoatleci Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. W swoim pierwszym starcie po zgrupowaniu w Spale łomżyńscy biegacze sprawdzili swoją formę na mitingu w Toruniu. Nasi zawodnicy startowali na 600 i 1000 metrów występując w głównych rolach.

Mocne wejście w sezon lekkoatletyczny

Więcej .. 17-sty-2022

Medale na koniec sezonu

Lekkoatleci Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL w minioną sobotę zakończyli sezon lekkoatletyczny 2021. Imprezą kończącą starty były Przełajowe Mistrzostwa Polski rozegrane w Tomaszowie Lubelskim.

Medale na koniec sezonu

Więcej .. 29-lis-2021

Łobodziński wygrywa Ligę Biegów Górskich

W sobotę 21 listopada odbył się Półmaraton „Górski Orzeł”, który był finałową odsłoną Ligi Biegów Górskich w połączonych sezonach 2020 i 2021.W dwuletniej rywalizacji na trasach biegów górskich w Polsce zwyciężył Piotr Łobodziński (KS PREFBET-SONAROL), który zebrał największą ilość 12-stu punktowanych startów.

Łobodziński wygrywa Ligę Biegów Górskich

Więcej .. 25-lis-2021

52. Konferencja Naukowa Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych

Konferencja Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych organizowana w dniach 18-20.2021 roku przez Katedrę Budownictwa i Inżynierii Drogowej WBiNŚ PB wpisuje się w harmonogram obchodów Jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej. PREFBET Śniadowo jako wieloletni partner Politechniki również uczestniczył w tym wydarzeniu.

52. Konferencja Naukowa Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych

Więcej .. 20-paź-2021

Cracovia Półmaraton Królewski

Bardzo dobrze zaprezentowała się podczas biegu na dystansie 21.1km olimpijka z Rio de Janeiro Iwona Bernardelli. Zawodniczka klubu sportowego PREFBET- SONAROL wśród 972 kobiet, które wystartowały w imprezie o nazwie Cracovia Półmaraton Królewski wywalczyła znakomite trzecie miejsce uzyskując czas 1:14,24 min.

Cracovia Półmaraton Królewski

Więcej .. 20-paź-2021

Zwycięstwa biegaczy

Kolejny bieg jako zwyciężczyni ukończyła zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Ewa Jagielska. Nasza zawodniczka zwyciężyła w X Półmaratonie Augustowskim a jej czas to 1:20,50 min.

Zwycięstwa biegaczy

Więcej .. 07-paź-2021

Kolejne starty lekkoatletów

Z dwoma medalami Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS wracają młodzi zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. W zawodach, które odbyły się w Spale bardzo dobrze zaprezentowały się biegaczki na 800 metrów.

Kolejne starty lekkoatletów

Więcej .. 30-sie-2021

Piotr Łobodziński Mistrzem Polski

Piotr Łobodziński nie przestaje zadziwiać w biegach górskich. Zawodnik KS PREFBET-SONAROL zdobył kolejny w tym roku złoty medal Mistrzostw Polski w biegach górskich, tym razem w stylu alpejskim, czyli tylko do góry. Tym samym obronił tytuł sprzed roku, gdy zawody były przeprowadzone w Biegu na Wielką Sowę.

Piotr Łobodziński Mistrzem Polski

Więcej .. 23-sie-2021

Rekordziści Polski z mistrzostwem kraju

Juniorzy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski w kategorii U20, które zostały rozegrane w wietrznym i deszczowym Lublinie. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych większość naszych zawodników uzyskała rekordy życiowe i zajęła wysokie lokaty.

Rekordziści Polski z mistrzostwem kraju

Więcej .. 05-lip-2021

Jeden weekend - dziewięć imprez

Rekordowy przede wszystkim pod względem ilości startów na zawodach lekkoatletycznych w jeden weekend zanotowali zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL.

Jeden weekend - dziewięć imprez

Więcej .. 08-cze-2021

Kolejne awanse na Mistrzostwa Polski

W wysokiej formie utrzymują się zawodnicy KS PREFBET-SONAROL. Beata Trzonkowska podczas mitingu kwalifikacyjnego w Białymstoku rzuciła dyskiem na odległość 52,20 m co jest jej nowym rekordem życiowym.

Kolejne awanse na Mistrzostwa Polski

Więcej .. 01-cze-2021

Piotr Łobodziński Mistrzem Polski

Zawodnik KS PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński zdobył kolejny złoty medal Mistrzostw Polski PZLA podczas MP w biegach górskich na krótkim dystansie rozgrywanych w Biegu na Ślężę.

Piotr Łobodziński Mistrzem Polski

Więcej .. 31-maj-2021

KS PREFBET-SONAROL na siedmiu imprezach

W kilku miastach Polski w ostatnim tygodniu i to z dobrym skutkiem startowali zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL.

KS PREFBET-SONAROL na siedmiu imprezach

Więcej .. 25-maj-2021

Przepustka na Mistrzostwa Polski

Podczas InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta rozegranego w Warszawie zawodnicy KS PREFBET-SONAROL uzyskali trzy rezultaty dające awans na Mistrzostwa Polski.

Przepustka na Mistrzostwa Polski

Więcej .. 18-maj-2021

Intensywny weekend lekkoatletów

W czterech imprezach lekkoatletycznych, które zostały rozegrane w miniony weekend brali udział zawodnicy klubów KS SONAROL-PREFBET i LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża.

Intensywny weekend lekkoatletów

Więcej .. 14-maj-2021

Medale na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców

W miniony weekend na stadionie w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w biegu na 10 000 metrów. Warunki pogodowe były bardzo kiepskie ponieważ było chłodno a przede wszystkim wiał bardzo mocny i przenikliwy wiatr. Pomimo tego tradycyjnie już długodystansowcy KS PREFBET-SONAROL wywalczyli medale w obu kategoriach drużynowych i uzyskali 4 rekordy życiowe.

Medale na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców

Więcej .. 26-kwi-2021

Iwona Bernardelli z klasą Mistrzowską Międzynarodową

Iwona Bernardelli - nowa zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL ma za sobą debiut w naszym klubie. Biegaczka po czterech latach przerwy spowodowanych przerwą macierzyńską i dwoma ciężkimi kontuzjami wystartowała w biegu maratońskim(42,195km) podczas Mistrzostw Polski w Dębnie. Nasza zawodniczka osiągnęła świetny wynik 2:30.16 co pozwoliło na zajęcie czwartej lokaty.

Iwona Bernardelli z klasą Mistrzowską Międzynarodową

Więcej .. 23-kwi-2021

Nowości w ofercie

W rozpoczynającym się sezonie budowlanym wprowadzamy szereg nowych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów ściennych.

Więcej .. 20-kwi-2021

Olimpijka w KS PREFBET-SONAROL

W minionym tygodniu do Klubu Sportowego PREFBET – SONAROL dołączyła nowa, znakomita zawodniczka. Tą biegaczką jest olimpijka z Rio de Janeiro(2016), maratonka Iwona Bernardelli.

Olimpijka w KS PREFBET-SONAROL

Więcej .. 19-kwi-2021

Nowoczesne rozwiązania w Systemie Śniadowo

PREFBET Śniadowo od początku swojej działalności zajmował się głównie rozwojem produktów z autoklawizowanego betonu komórkowego. W latach 2019-2020 na terenie firmy powstały dwa nowoczesne zakłady: silikatowy oraz prefabrykacji betonowej. Zebrane przez lata doświadczenia zaowocowały wdrożeniem do produkcji innowacyjnych elementów silikatowych i betonowych jako uzupełnienie Systemu Śniadowo.

Nowoczesne rozwiązania w Systemie Śniadowo

Więcej .. 16-kwi-2021

Umowa sponsorska podpisana!

W dniu 22.03.2021 doszło do podpisania kolejnej już umowy o współpracy między PREFBET Śniadowo, firmą Sonarol a Klubem Sportowym PREFBET-SONAROL.

Umowa sponsorska podpisana!

Więcej .. 23-mar-2021

Martyna Krawczyńska z medalem Mistrzostw Polski

W miniony weekend zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET – SONAROL zadebiutowali jako klub w Mistrzostwach Polski. Debiut wypadł okazale, ponieważ nasi lekkoatleci wywalczyli medal oraz ustanowili 6 rekordów życiowych.

Martyna Krawczyńska z medalem Mistrzostw Polski

Więcej .. 17-lut-2021

Obiecujący debiut

W swoim pierwszym występie w barwach nowopowstałego Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL dobrze zaprezentowali się lekkoatleci, którzy tym startem zakończyli zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej w Spale.

Obiecujący debiut

Więcej .. 12-lut-2021

Gazele Biznesu 2020

Miło nam poinformować, że PREFBET Śniadowo znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu 2020

Więcej .. 22-sty-2021

PREFBET MAXIBLOK

Bloki betonowe MAXIBLOK produkowane przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. w Śniadowie to doskonała alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych z elementów typu „L” i „T” używanych przy budowie boksów na materiały sypkie (kruszywa, piasek) lub silosów na kiszonki.

PREFBET MAXIBLOK

Więcej .. 05-paź-2020

3 medale Mistrzostw Polski

Kolejny znakomity występ mają za sobą lekkoatleci LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Tym razem łupem biegaczy PREFBETU padły 3 medale Mistrzostw Polski w sztafetach, które rozegrano w Łodzi.

3 medale Mistrzostw Polski

Więcej .. 04-paź-2020

Sprinterzy z „PREFBETU” pobili czterdziestoletni rekord Polski

Ustanowieniem rekordu Polski w sztafecie 4x400 metrów mężczyzn zakończyli znakomity start na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Radomiu lekkoatleci klubu „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Nasi sprinterzy uzyskali wynik 3:18,55sek.

Sprinterzy z „PREFBETU”  pobili czterdziestoletni rekord Polski

Więcej .. 22-wrz-2020

Mistrzostwa Polski na 10 000m

W minioną sobotę swoje mistrzostwa na 10 000 metrów w Karpaczu rozegrali Seniorzy. Z tej imprezy dwa medale przywiozły drużyny „PREFBETU”.

Mistrzostwa Polski na 10 000m

Więcej .. 22-wrz-2020

Młodzici Prefbetu nalepsi w Polsce

Zawodnicy LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża kontynuują świetną passę wynikową. Tym razem podczas Mistrzostw Makroregionu Podlasko-Lubelskiego młodzików w lekkiej atletyce nasi zawodnicy zwyciężyli w zmaganiach drużynowych zdobywając 61 punktów.

Młodzici Prefbetu nalepsi w Polsce

Więcej .. 18-wrz-2020

Dawid Likwiarz Mistrzem Polski

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrano w Radomiu znakomicie wypadł uczeń klasy maturalnej Liceum Mistrzostwa Sportowego Dawid Likwiarz. Zawodnik LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża najpierw pierwszego dnia otarł się o finał zajmując 9-tą lokatę na 800m a następnie po dniu przerwy został niespodziewanym Mistrzem Polski w biegu na 1 500 metrów.

Dawid Likwiarz Mistrzem Polski

Więcej .. 14-wrz-2020

PREFBET w formie

Kolejne 4 starty w zawodach sportowych mają za sobą lekkoatleci LŁKS„PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Najważniejszym startem był udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (Biała Podlaska), na których to powracający po operacji i dwu miesięcznej przerwie Rafał Pogorzelski wywalczył 5-tą lokatę w biegu na 3000 metrów z przeszkodami (10:00.80) a Przemysław Łyskawy w trójskoku był 8-my (14.11).

PREFBET w formie

Więcej .. 11-wrz-2020

Łobodziński mistrzem Polski w biegu alpejskim

W upalną niedzielę 9 sierpnia, podczas Biegu na Wielką Sowę odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu Alpejskim. 10 kilometrowa trasa o przewyższeniu 600m prowadziła z Ludwikowic Kłodzkich na szczyt Wielkiej Sowy (1014 m npm).

Łobodziński mistrzem Polski w biegu alpejskim

Więcej .. 13-sie-2020

Świetny początek sezonu ”PREFBETU ŚNIADOWO’’ Łomża

Po dwóch miesiącach opóźnienia lekkoatleci rozpoczęli sezon startowy. Znakomicie wypadli zawodnicy „PREFBETU” , którzy wciągu sześciu dni startowali w 4-ech miastach Polski. Po startach w Białymstoku (2 razy), Olsztynie, Warszawie i Łodzi, aż osiem osób uzyskało minima na Mistrzostwa Polski w swoich kategoriach wiekowych oraz ustanowiono 30 rekordów życiowych.

Świetny początek sezonu ”PREFBETU ŚNIADOWO’’ Łomża

Więcej .. 30-cze-2020

Rafał Pogorzelski medalem Mistrzostw Polski

Nie zwalniają tempa zawodnicy trenera Andrzeja Korytkowskiego z LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Tym razem podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które rozegrano w Toruniu biegacz tego utytułowanego klubu Rafał Pogorzelski startował w biegu na 3000 metrów.

Rafał Pogorzelski medalem Mistrzostw Polski

Więcej .. 02-mar-2020

Szkolenie dla wykonawców 2020

W dniu 26 lutego odbyło się szkolenie dla wykonawców inwestycji budowlanych - Nowości w Systemie Śniadowo.

Szkolenie dla wykonawców 2020

Więcej .. 27-lut-2020

Prefbet Śniadowo – wśród najlepszych

W sobotę 22 lutego w Zespole Szkół Rolniczych w Białystoku Polski Klaster Budowlany zorganizował Ogólnopolską Wielką Galę Biznesu. Na gali obecni byli biznesmeni, politycy i samorządowcy w liczbie 700 osób.

Prefbet Śniadowo – wśród najlepszych

Więcej .. 26-lut-2020

Piotr Łobodziński drugi w biegu Almas Tower Run

Piotr Łobodziński przyzwyczaił już nas do wygrywania do tego stopnia, iż każde miejsce na schodach inne niż pierwsze, lekko dziwi.

Piotr Łobodziński drugi w biegu Almas Tower Run

Więcej .. 04-lut-2020

Gazele Biznesu 2019

Miło nam poinformować, że PREFBET Śniadowo znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu 2019

Więcej .. 31-gru-2019

Podsumowanie sezonu 2019

W gronie trenerów, zawodników współpracowników i przyjaciół Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża podsumował sezon lekkoatletyczny 2019 oraz przypadający na ten rok jubileusz 20-tolecia działalności klubu.

Podsumowanie sezonu 2019

Więcej .. 30-gru-2019

Piotr Łobodziński z kolejnym Pucharem Świata

Nasz eksportowy biegacz Piotr Łobodziński (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża) po raz szósty wywalczył Puchar Świata w Towerruningu.

Piotr Łobodziński z kolejnym Pucharem Świata

Więcej .. 05-gru-2019

20-lecie Klubu „Prefbet Śniadowo” Łomża

W dniu 19 listopada wypada 20. rocznica powstania Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA.

20-lecie Klubu „Prefbet Śniadowo” Łomża

Więcej .. 19-lis-2019

Podium Piotra Łobodzińskiego w Shanghaju i Dubaju

W minione dwa weekendy Piotr Łobodziński, nasz łomżyński lekkoatleta nie próżnował. A mianowicie wziął udział w dwóch biegach z cyklu Vertical World Circuit startując 20 października w Shanghaju oraz 25 października w Dubaju.

Podium Piotra Łobodzińskiego w Shanghaju i Dubaju

Więcej .. 31-paź-2019

I ŁOMŻYŃSKA MILA CHARYTATYWNA - Bieg dla Justyny

20 października 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łomży odbędą się zawody charytatywne, których celem oprócz aspektu sportowego jest pomoc Justynie Korytkowskiej - naszej łomżyńskiej mistrzyni biegów długodystansowych.

I ŁOMŻYŃSKA MILA CHARYTATYWNA - Bieg dla Justyny

Więcej .. 08-paź-2019

PREFBET Silikaty oficjalnie otwarty

24 września 2019 roku to ważna data w 27-letniej historii PREFBET Śniadowo. Tego dnia uroczyście otworzyliśmy nowoczesny zakład produkujący innowacyjne wyroby silikatowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej i wytrzymałości na ściskanie.

PREFBET Silikaty oficjalnie otwarty

Więcej .. 25-wrz-2019

PREFBET z medalami

W miniony weekend w Siedlcach odbyły się Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych w których brali udział nasi młodzicy oraz juniorzy młodsi.

PREFBET z medalami

Więcej .. 06-wrz-2019

Łobodziński znów wygrywa

Nasz eksportowy biegacz - Piotr Łobodziński udanie rozpoczął drugą część sezonu. Po wakacyjnej przerwie od startów 24 sierpnia pewnie zwyciężył w moskiewskiej wieży telewizyjnej Ostankino TV Tower ustanawiając nowy rekord trasy.

Łobodziński znów wygrywa

Więcej .. 04-wrz-2019

Razem możemy więcej – Nowy dom dla Kingi i Dawida.

Wymarzony dom, ale przede wszystkim pełen ciepła i miłości – dla Kingi i Dawida to ponad sto metrów kwadratowych szczęścia. Dwa lata temu zmarła im mama, niewiele później ojciec. Starszy brat zajął się przyrodnim rodzeństwem i musiał z dnia na dzień stać się nie tylko bratem, ale opiekunem, ojcem i matką.

Razem możemy więcej – Nowy dom dla Kingi i Dawida.

Więcej .. 14-cze-2019

XI edycja konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo”

Przedstawiciele 6 szkół budowlanych wzięli udział w XI edycji konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET oraz ZSTiO nr 4 w Łomży.

XI edycja konkursu „Buduj z PREFBET Śniadowo”

Więcej .. 17-maj-2019

Łobodziński podbija Azję

Tak jak planował tak też zrobił. Piotr Łobodziński wrócił właśnie z bardzo udanego wyjazdu do Azji, gdzie zaliczył dwa starty na schodach w dwa weekendy. Na początek biegacz z Łomży pewnie zwyciężył w Wietnamie w nowym biegu z cyklu Vertical World Circuit.

Łobodziński podbija Azję

Więcej .. 06-maj-2019

Kolejne medale naszych biegaczy

Podczas rozegranych w Białogardzie Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 10 000 metrów kolejne dwa medale zdobyli biegacze LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA. Nasi lekkoatleci wywalczyli srebrne medale w drużynach kobiet i złote w drużynie mężczyzn.

Kolejne medale naszych biegaczy

Więcej .. 06-maj-2019

Zostaliśmy docenieni!

W dniu 22 marca 2019r w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbył się Podlaski Kongres Zawodowy, na którym przedstawiciel naszej firmy odebrał z rąk wojewody podlaskiego nagrodę za działania na rzecz szkolnictwa zawodowego.

Zostaliśmy docenieni!

Więcej .. 25-mar-2019

Sukces Łobodzińskiego na Wieży Eiffla

4 zwycięstwo z rzędu, czyli piąta wygrana Łobodzińskiego na Wieży Eiffla stała się faktem. Piotr Łobodziński w wyśmienitym stylu zapisał się na kartach paryskiego biegu w środową wietrzną noc (start około 22:30).

Sukces Łobodzińskiego na Wieży Eiffla

Więcej .. 18-mar-2019

UWAGA!!!

Drodzy Klienci, w związku z powtarzającymi próbami podszywania się pod naszą firmę na różnych portalach aukcyjnych, pragniemy poinformować, że nie prowadzimy sprzedaży internetowej, a cena zakupu podstawowego bloczka z betonu komórkowego wynosi ok. 9,00zł brutto loco Śniadowo.

Więcej .. 11-lut-2019

Piotr Łobodziński wygrywa w Dubaju

Piotr Łobodziński udanie rozpoczął kolejny sezon startów na schodach - już 9 w swojej towerrunningowej karierze. Zawodnik z Łomży, aktualny Mistrz Świata w bieganiu po schodach, nie wybiera się jeszcze na sportową emeryturę.

Piotr Łobodziński wygrywa w Dubaju

Więcej .. 05-lut-2019

Mocny początek sezonu młodych lekkoatletów

Bardzo dobry początek sezonu halowego zanotowali młodzi zawodnicy LŁKS”PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Podczas mitingu w Toruniu na 9 startów aż 8 zakończyło się rekordami życiowymi.

Mocny początek sezonu młodych lekkoatletów

Więcej .. 18-sty-2019

Rekordowy sezon PREFBETU podsumowany

Około 100 osób wzięło udział w podsumowaniu sezonu lekkoatletycznego klubu „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. W Piątnicy lokal Jędrusiowa Dolina zapełnił się reprezentantami kraju, medalistami Mistrzostw Polski i Świata oraz młodymi obiecującymi zawodnikami.

Rekordowy sezon PREFBETU podsumowany

Więcej .. 11-gru-2018

Vertical World Champion po raz piąty dla Łobodzińskiego

W niedzielę Piotr Łobodziński bardzo udanie zakończył sezon startów. Zwyciężając w finale cyklu Vertical World Circuit (9 dużych biegów na świecie m.in. Nowy Jork, Seul, Manila, Szanghaj, Pekin), który odbył się w 100-piętrowym biurowcu w Hongkongu, biegacz z Łomży przypieczętował tegoroczne zwycięstwo w cyklu. Triumfuje w nim nieprzerwanie od 2014 roku.

Vertical World Champion po raz piąty dla Łobodzińskiego

Więcej .. 03-gru-2018

Dobre występy PREFBETU

W naszym całym kraju odbywały się Biegi Niepodległości ,w kilku z nich z dobrym efektem brali udział zawodnicy LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża.

Dobre występy PREFBETU

Więcej .. 13-lis-2018

Zwycięskie biegi Korytkowskiej i Pogorzelskiego

Podczas rozegranego w minioną niedzielą biegu ulicznego przebiegającego ulicami Płocka, zwycięstwa zanotowali Rafał Pogorzelski (32.42) i Justyna Korytkowska (38.11) - oboje z klubu „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA.

Zwycięskie biegi Korytkowskiej i Pogorzelskiego

Więcej .. 30-paź-2018

Łobodziński wraca na zwycięskie tory

14 października odbyła się już 5 edycja zawodów w bieganiu po schodach Race to Shanghai IFC wchodzące w skład prestiżowego cyklu Vertical World Circuit.

Łobodziński wraca na zwycięskie tory

Więcej .. 18-paź-2018

20 lat pracy trenerskiej Andrzeja Korytkowskiego

W dniu 12 września minęła 20-sta rocznica pracy trenerskiej Andrzeja Korytkowskiego (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża).

20 lat pracy trenerskiej Andrzeja Korytkowskiego

Więcej .. 12-wrz-2018

Szymon Kulka – Mistrz Polski

Podczas Mistrzostw Polski w półmaratonie rozegranych w Pile, Szymon Kulka („PREFBET ŚNIADOWO” Łomża) wywalczył tytuł Mistrza Polski. Nasz zawodnik w biegu open zajął 3-cią lokatę przegrywając z 2-ma Kenijczykami.

Szymon Kulka – Mistrz Polski

Więcej .. 05-wrz-2018

Ostankino Tower Run w Moskwie

Zwycięska passa Piotra Łobodzińskiego na schodach w roku 2018 została przełamana w miniony weekend. Po 11 zwycięstwach biegacz z Łomży musiał zadowolić się w stolicy Rosji drugim miejscem. Co prawda była to minimalna porażka, zaledwie o 0,8 sekundy na korzyść biegacza z Niemiec Christiana Riedla.

Ostankino Tower Run w Moskwie

Więcej .. 23-lip-2018

Młodzi biegacze PREFBET nadal w wysokiej formie

Na stadionie Miejskim w Łomży znów spotkali się młodzi zawodnicy „PREFBETU”, aby wystartować w kilku konkurencjach. Tym razem w ramach III Mitingu Łomżyńskiego rozegrano biegi na 100 i 600 metrów oraz skok w dal młodzików.

Młodzi biegacze PREFBET nadal w wysokiej formie

Więcej .. 18-lip-2018

Hat trick Łobodzińskiego

W miniony weekend Piotr Łobodziński po raz trzeci z rzędu triumfował w Manila Vertical Run na Filipinach. W rym roku biegacz z Łomży ponownie musiał zmierzyć się z ponad 1300 schodami aby dotrzeć do mety usytuowanej na 61 piętrze.

Hat trick Łobodzińskiego

Więcej .. 11-lip-2018

Mistrzostwa Europy w OCR

W miniony weekend odbyły się w Danii Mistrzostwa Europy w OCR, czyli biegach z przeszkodami. Nie zabrakło tam naszego przedstawiciela, zawodnika klubu LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża - Piotr Łobodzińskiego, który tym nowym sportem zainteresował się zaledwie rok temu.

Mistrzostwa Europy w OCR

Więcej .. 04-lip-2018

V-ce Mistrzostwo Polski Rafała Pogorzelskiego

Rafał Pogorzelski, zawodnik „PREFBETU ŚNIADOWO” Łomża, podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych we Włocławku wywalczył tytuł v-ce mistrza Polski w biegu na 2000 metrów z przeszkodami.

V-ce Mistrzostwo Polski Rafała Pogorzelskiego

Więcej .. 25-cze-2018

Seminarium na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

W dniu 13 czerwca 2018r. na Wydziale Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie odbyło się seminarium dla studentów pt. „Zrównoważone budownictwo prefabrykowane".

Seminarium na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

Więcej .. 14-cze-2018

Przemysław Łyskawy w reprezentacji Polski

Przemysław Łyskawy, zawodnik PREFBETU Śniadowo jak również tegoroczny absolwent Liceum Mistrzostwa Sportowego działającego przy PWSIiP w Łomży otrzymał powołanie do reprezentowania Polski w meczu międzypaństwowym juniorów (U20).

Przemysław Łyskawy w reprezentacji Polski

Więcej .. 14-cze-2018

Podsumowanie V Międzynarodowego Mitingu Lekkoatletycznego

Minęło kilka dni od rozegrania Międzynarodowego Mitingu z okazji 600lecia miasta Łomży, wypada zrobić małe podsumowanie, podać parę szczegółów od strony ”kuchni” zawodów. Wiadomo, że pogoda nie była nam przychylna, ale w kilku przypadkach pomimo fatalnej aury udało się uzyskać świetne wyniki.

Podsumowanie V Międzynarodowego Mitingu Lekkoatletycznego

Więcej .. 11-cze-2018

V Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny w Łomży

Zapraszamy na V Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łomży 05.06.2018r.

V Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny w Łomży

Więcej .. 28-maj-2018

Mistrz Świata Mistrzem Polski

W sobotę odbyły się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski w bieganiu po schodach. Biegacz z Łomży - Piotr Łobodziński był obrońcą tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem również na 49 piętrach wrocławskiego biurowca Sky Tower.

Mistrz Świata Mistrzem Polski

Więcej .. 28-maj-2018

Jubileuszowy konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

Reprezentacje 7 szkół budowlanych wzięły udział w jubileuszowej, 10. edycji konkursu „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” organizowanego corocznie przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET oraz ZSTiO nr 4 w Łomży.

Jubileuszowy konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

Więcej .. 18-maj-2018

Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego

W minioną niedzielę, 13.05.2016r odbyła się kolejna edycja Podlaskich Targów Budownictwa Wiejskiego zorganizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego

Więcej .. 15-maj-2018

Mistrz Świata nie zwalnia tempa

W minioną niedzielę, Piotr Łobodziński, świeżo upieczony mistrz świata w bieganiu po schodach, ponownie pokazał plecy rywalom zwyciężając w 555m biurowcu Lotte Tower w Seulu.

Mistrz Świata nie zwalnia tempa

Więcej .. 14-maj-2018

Piotr Łobodziński zwycięża w Tajpej

Piotr Łobodziński ponownie przywozi złoty medal z Mistrzostw Świata w bieganiu po schodach, które odbyły się w miniona sobotę w Tajpej.

Więcej .. 07-maj-2018

Rewelacyjny „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża

Podczas rozegranych w Łomży Mistrzostwach Polski na 10 000 metrów, aż 6 razy stawali na podium zawodnicy PREFBETU. W zawodach wystartowało 64 osoby (21 kobiet i 43 mężczyzn) reprezentujących 34 kluby z całej Polski.

Rewelacyjny „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża

Więcej .. 02-maj-2018

Mistrzostwa Polski na 10 000m

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski na 10 000m, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży 28.04.2018r.

Mistrzostwa Polski na 10 000m

Więcej .. 25-kwi-2018

Zwycięski debiut Szymona Kulki

Zwycięstwem zakończył się pierwszy oficjalny start Szymona Kulki w barwach „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Szymon biegał już pod szyldem Prefbet, ale ze względu na brak porozumienia pomiędzy klubami były to tylko starty poza kalendarzem PZLA.

Zwycięski debiut Szymona Kulki

Więcej .. 18-kwi-2018

Mistrzowski PREFBET

Znakomicie spisali się seniorzy LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża podczas przełajowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostały w Żaganiu. Nasi biegacze zdobyli dwa tytuły Mistrzów Polski oraz wywalczyli kilka miejsc w czołówce.

Mistrzowski PREFBET

Więcej .. 20-mar-2018

Sukces w Paryżu

Kolejny wyśmienity występ zanotował biegacz z Łomży w czwartej edycji La Verticale de la Tour Eiffel, czyli biegu na szczyt Wieży Eiffla. Piotr Łobodziński zwyciężył w Paryżu po raz czwarty, czyli we wszystkich dotychczasowych edycjach.

Sukces w Paryżu

Więcej .. 19-mar-2018

Sukces w Otwartych Mistrzostwach Warszawy

W minioną sobotę Piotr Łobodziński oraz nowa zawodniczka klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża - Iwona Wicha udanie zaprezentowali się na warszawskich przełajach.

Sukces w Otwartych Mistrzostwach Warszawy

Więcej .. 12-mar-2018

Zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego w Warszawie

Piotr Łobodziński powoli rozkręca się w swojej koronnej dyscyplinie jaką jest bieganie po schodach odnosząc trzecie zwycięstwo w sezonie i 76 w karierze (na 120 startów).

Zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego w Warszawie

Więcej .. 27-lut-2018

Dobry początek sezonu 2018

Przemysław Łyskawy (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu wywalczył brązowy medal w trójskoku. Uczeń Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży swój najlepszy wynik (14.18m) uzyskał w drugiej kolejce.

Dobry początek sezonu 2018

Więcej .. 13-lut-2018

Dubaj po raz szósty

Piotr Łobodziński udanie rozpoczął kolejny (już ósmy) sezon startów na schodach. Zawodnik z Łomży po pięciokrotnym zdobyciu Pucharu Świata w bieganiu po schodach nie wybiera się jeszcze na sportową emeryturę.

Dubaj po raz szósty

Więcej .. 05-lut-2018

Piotr Łobodziński zwycięzcą Towerrunning Tour

Piotr Łobodziński, reprezentant klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża po raz piąty z rzędu wygrał Towerrunning Tour (nowa nazwa Pucharu Świata).

Piotr Łobodziński zwycięzcą Towerrunning Tour

Więcej .. 15-sty-2018

LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podsumował sezon 2017

Już po raz 17-ty zawiązani z Ludowym Łomżyńskim Klubem Sportowym „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA sponsorzy, samorządowcy, trenerzy, działacze, współpracownicy oraz zawodnicy spotkali się w gościnnej restauracji Gracja w Starych Kupiskach celem podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2017.

LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podsumował sezon 2017

Więcej .. 07-gru-2017

STATUT SIECI KOLEJOWEJ - Bocznica kolejowa Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie

Publikujemy statut sieci kolejowej zgodnie z podstawą prawną, tj. art. 5 ust. 2a ustawy z dnia 28 marca 2003 r. o transporcie kolejowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 1727 z późn. zm.). Na podstawie tego aktu prawnego, jako zarządca infrastruktury kolejowej sporządziliśmy statut sieci kolejowej, wskazujący linie kolejowe, bocznice kolejowe oraz inne drogi kolejowe przez nas zarządzane. Wskazujemy, które z nich stanowią infrastrukturę nieczynną lub prywatną.

Więcej .. 02-gru-2017

Azjatyckie tournee Piotra Łobodzińskiego

Piotr Łobodziński kontynuuje zwycięską passę podczas azjatyckiego tournee. Podczas niedzielnych zawodów w Singapurze biegacz z Łomży nie dał żadnych szans rywalom i po raz trzeci w karierze zwyciężył na schodach 73 piętrowego hotelu Swissotel.

Azjatyckie tournee Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 21-lis-2017

Zwycięstwo w Osace

W minioną niedzielę Piotr Łobodziński ponownie zawitał na start do Azji. Zawody z cyklu Vertical World Circuit odbyły się w Japonii, a dokładnie w Osace dokąd zawodnik z Łomży udał się po raz drugi w swojej karierze. Przed rokiem triumfował z czasem 8:34 i tym razem również miał chrapkę na zwycięstwo w najwyższym japońskim budynku (równe 300 metrów wysokości).

Zwycięstwo w Osace

Więcej .. 14-lis-2017

Wybór oferty

W wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego na zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowania strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie na potrzeby realizacji projektu ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” została wybrana oferta firmy CREATIVE CRAFT Sp. z o.o. z siedzibą ul. Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, Oddział ul. Traktorowa 126/402, 91-204 Łódź, KRS: 0000456379, NIP: 5213646384, REGON: 146609676

Więcej .. 13-lis-2017

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/WK/2017

W związku z chęcią realizacji przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów „PREFBET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością projektu pt. ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Działanie 1.4 Wzór na konkurencję – etap I, zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na: „Zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” na potrzeby realizacji projektu ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie”.

Więcej .. 03-lis-2017

PREFBET Śniadowo Łomża w 52 krajach na sześciu kontynentach

"Ostatnio w Kanadzie na Mistrzostwach Świata z przeszkodami a następnie za 3 dni w Chinach startował Piotr Łobodziński, skłoniło mnie to do zebrania wszystkich zagranicznych wyjazdów jakie wykonali w celach sportowych (zawody i sporadycznie obozy) zawodnicy naszego klubu" - mówi prezes klubu Andrzej Korytkowski.

PREFBET Śniadowo Łomża w 52 krajach na sześciu kontynentach

Więcej .. 30-paź-2017

Srebro w Szanghaju

Piotr Łobodziński po powrocie z Kanady i zalewie 3 dniach w domu zaliczył kolejne zawody w odległym kraju. Nie był to z pewnością idealny scenariusz aklimatyzacyjny gdyż Toronto i Szanghaj, gdzie biegacz z Łomży udał się w miniony weekend, dzieli 12 godzin różnicy czasu. Gdy dodamy do tego po kilkanaście godzin spędzonych w samolotach wychodzi dość męcząca mieszanka.

Srebro w Szanghaju

Więcej .. 25-paź-2017

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych

"Nie samymi schodami człowiek żyje" zdaje się mówić Piotr Łobodziński, nasz eksportowy towerrunner, który w miniony weekend odniósł kolejny sukces w swojej urozmaiconej karierze. Chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata OCR (biegi z przeszkodami), które w tym roku odbyły się w okolicach Toronto w Kanadzie w dniach 13-15 października.

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych

Więcej .. 20-paź-2017

Prefbet Śniadowo Łomża organizatorem Mistrzostw Polski

10 października w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie zostały rozdane nominacje miastom i klubom, które w roku 2018 będą organizowały Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce.

Prefbet Śniadowo Łomża organizatorem Mistrzostw Polski

Więcej .. 13-paź-2017

V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

PREFBET Śniadowo zaprasza do udziału w V Konferencji Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”, która odbędzie się w hotelu Narvil w Serocku k/Warszawy w dniach 10-11 października 2017r.

V Konferencja Stowarzyszenia Producentów Betonów „Prefabrykacja i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

Więcej .. 12-wrz-2017

Srebro Łobodzińskiego

W miniony weekend odbyły się kolejne zawody z cyklu Towerrunning Tour pod patronatem Towerrunning World Association. Były to 3 krótkie sprinterskie biegi rozgrywane podczas 3 dni w 3 różnych miastach: Wiedeń, Brno i Bratysława.

Srebro Łobodzińskiego

Więcej .. 11-wrz-2017

Olga Ochal srebrną medalistką Mistrzostw Polski

Kolejny, już dziewiąty w tym sezonie medal Mistrzostw Polski zdobyli zawodnicy LŁKS „PREFRBET ŚNIADOWO” Łomża. Podczas Półmaratonu Philipsa w Pile, który był jednocześnie Mistrzostwami Polski na tym dystansie, wysokie lokaty zajęła cała trójka zawodników PREFBETU.

Olga Ochal srebrną medalistką Mistrzostw Polski

Więcej .. 07-wrz-2017

Strop Teriva 4.0/1

Strop wykonany w technologii Teriva 4.0/1 z wypełnieniem z drobnowymiarowych elementów z betonu komórkowego jest wytwarzany jedynie przez PPB Prefbet Sp. z o.o. zgodnie z patentem nr 179825. Rozwiązanie to zapewnia dużą sztywność, mały ciężar i brak spękań stropu, prostotę w montażu oraz odpowiednie docieplenie elementów osłonowych.

Strop Teriva 4.0/1

Więcej .. 05-wrz-2017

Zwycięstwo w Pekinie

Piotr Łobodziński zawodnik LŁKS 'Prefbet Śniadowo' Łomża udanie zainaugurował w stolicy Chińskiej Republiki Ludowej jesienny sezon startów na schodach. W sobotę 26 sierpnia Łobodziński wygrał bieg w Pekinie zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata oraz prestiżowego cyklu Vertical World Circuit.

Zwycięstwo w Pekinie

Więcej .. 30-sie-2017

Demczyszak srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Bardzo dobry start na Mistrzostwach Polski w Biegu Ulicznym na dystansie 5 kilometrów zanotowali zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża.

Demczyszak srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Więcej .. 29-sie-2017

Kolejne zwycięstwo w Manili

W miniony weekend Piotr Łobodziński po raz drugi w karierze odwiedził Filipiny. Przed rokiem udanie triumfował z czasem 6 minut i 20 sekund w 250 metrowym budynku podczas pierwszej edycji Kerry Sports Manila Vertical Run.

Kolejne zwycięstwo w Manili

Więcej .. 12-lip-2017

Jubileusz 25-lecia PREFBET Śniadowo Sp. z o.o.

1 lipca 2017 roku spółka PREFBET Śniadowo obchodziła Jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Jubileusz 25-lecia PREFBET Śniadowo Sp. z o.o.

Więcej .. 10-lip-2017

Brązowy medal Mistrzostw Polski

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które rozegrane zostały w Suwałkach znakomicie zaprezentowała się zawodniczka Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA Beata Trzonkowska.

Brązowy medal Mistrzostw Polski

Więcej .. 03-lip-2017

Niczym Ryszrd Ochódzki w "Misiu"

W minioną sobotę odbyła się w Warszawie już trzecia edycja kultowego biegu po schodach im. Stanisława Tyma na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki.

Niczym Ryszrd Ochódzki w "Misiu"

Więcej .. 03-lip-2017

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

W dniach 23-24.06.2016r odbyła się XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym zorganizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

Więcej .. 26-cze-2017

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Piotr Łobodziński znów zwyciężył, tym razem w Messeturm SkyRun we Frankfurcie, Mistrzostwach Niemiec w towerrunningu.

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 14-cze-2017

IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża

Na stadionie miejskim przy ul. Zjazd odbył się IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża. W zawodach wzięło udział około 300 sportowców z różnych stron świata. Gwiazdą imprezy był Konrad Bukowiecki, halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą.

IV Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Prefbet Śniadowo" Łomża

Więcej .. 08-cze-2017

I w Łomży seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

Popularyzacja wiedzy o autoklawizowanym betonie komórkowym oraz przemyśle prefabrykacji betonowej w Polsce – to tematy seminarium, jakie odbyło się 27-05-2017 na Wydziale Budownictwa Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży.

I w Łomży seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

Więcej .. 01-cze-2017

Termobloczek TR24 hitem targów

Termobloczek TR24 okazał się najciekawszym produktem odbywających się już po raz dziesiąty Targów Budownictwa Wiejskiego w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Termobloczek TR24 hitem targów

Więcej .. 22-maj-2017

Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Sekcji ABK Stowarzyszenia Producentów Betonów

W dniu 11 maja 2017 r. w PREFBET Śniadowo odbyło się Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Sekcji Autoklawizowanego Betonu Komórkowego Stowarzyszenia Producentów Betonów.

Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Sekcji ABK Stowarzyszenia Producentów Betonów

Więcej .. 17-maj-2017

Piotr Łobodziński znów zwycięża

Piotr Łobodziński w miniony weekend odbył swój 101 start w bieganiu po schodach. Wygrywając mocno obsadzone zawody w Benidormie, łomżyński biegacz udanie zainaugurował drugą setkę swoich towerrunningowych wyczynów.

Piotr Łobodziński znów zwycięża

Więcej .. 16-maj-2017

Kolejny medal PREFBETu

Podczas Mistrzostw Polski na 10 000 metrów jakie rozegrane zostały w Rybniku drużyna LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA zdobyła tytuł v-ce Mistrzów Polski.

Kolejny medal PREFBETu

Więcej .. 04-maj-2017

Zwycięstwo na Wieży Eiffla

Kolejny wyśmienity występ zanotował biegacz LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA w trzeciej edycji La Verticale de la Tour Eiffel, czyli biegu na szczyt Wieży Eiffla. Piotr Łobodziński ustrzelił biegowego hattricka, zwyciężając w Paryżu po raz trzeci.

Zwycięstwo na Wieży Eiffla

Więcej .. 20-mar-2017

Bieg na szczyt

Piotr Łobodziński zrewanżował się za zeszłoroczną porażkę z Christianem Riedlem w Biegu na Szczyt Rondo 1 w Warszawie i tym samym odniósł trzecie zwycięstwo w siedmioletniej historii imprezy. Zawodnicy mieli do pokonania 37 pięter oraz 836 stopni. Do Warszawy zjechało wielu czołowych zawodników biegania po schodach z Europy.

Bieg na szczyt

Więcej .. 13-mar-2017

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie w Dubaju, Piotr Łobodziński udał się w czwartek 9 marca na jednodniowy wypad do Londynu. Oczywiście nie w celach turystycznych, a na kolejny start z cyklu Vertical World Circuit.

Kolejne zwycięstwo Piotra Łobodzińskiego

Więcej .. 10-mar-2017

Sukces w Dubaju

Piotr Łobodziński nie zwalnia tempa. Mamy dopiero początek marca, a zawodnik z łomżyńskiego klubu lekkoatletycznego już po raz trzeci w tym roku triumfował na schodach w Dubaju.

Sukces w Dubaju

Więcej .. 07-mar-2017

Czołowy średniodystansowiec kraju zawodnikiem PREFBETU

Przed czterema dniami w LŁKS ”PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA pojawił się nowy bardzo dobry biegacz. Mateusz Demczyszak bo o nim mowa to aktualny Mistrz Polski w biegu przełajowym na krótkim dystansie (4km), ponadto zawodnik jest 28-krotnym medalistą Mistrzostw Polski (z tego 14 w kategorii Seniorów), uczestnikiem Mistrzostw Świata i finalistą Mistrzostw Europy.

Czołowy średniodystansowiec kraju zawodnikiem PREFBETU

Więcej .. 27-lut-2017

Laur sportowy 2016

W piątek 17 lutego podczas uroczystej Gali Sportu najlepsi łomżyńscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy zostali nagrodzeni Łomżyńskimi Laurami Sportowymi za wyniki osiągnięte w 2016 roku. Wśród nagrodzonych nie zabrakło zawodników związanych z naszym klubem sportowym LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża jak również sama firma została doceniona w kategorii "Sponsor".

Laur sportowy 2016

Więcej .. 17-lut-2017
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.