Kariera

Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółka PREFBET poszukuje pracowników na stanowiska:

Z-ca Dyrektora Handlowego ds. sprzedaży wyrobów betonowych

Opis stanowiska
Obowiązki i odpowiedzialność:
- poszerzenie sieci dystrybucji w asortymencie betonu towarowego i wyrobów betonowych,
- planowanie, realizacja i monitorowanie wyznaczonych celów sprzedaży,
- przyjmowanie i wprowadzanie zamówień oraz logistyka transportu betonu towarowego,
- współpraca z działem produkcji w planowaniu asortymentowo-ilościowym,
- przygotowywanie analiz i przedkładanie wniosków dotyczących nowych produktów i koncepcji rozwiązań technicznych,
- doradztwo techniczne w zakresie projektowania i wykonawstwa,
- planowanie, kontrola i koordynacja prac związanych z realizacją katalogu produktów, materiałów instruktażowych i innych materiałów marketingowych,
- komunikacja i współpraca z projektantami, konstruktorami, wykonawcami działającymi na rynku budowlanym,
- optymalizacja kosztów w związku z prowadzoną działalnością.

Wymagania
- prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem,
- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
- wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa,
- znajomość oprogramowania MSOffice, Autocad,
- znajomość rynku materiałów budowlanych,
- znajomość technologii produkcji wyrobów betonowych i prefabrykacji betonowej,
- kreatywność i pomysłowość, umiejętność analizowania potrzeb rynkowych.

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z czytelnym systemem premiowania,
- praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i regionalnym,
- miła atmosfera w zgranym zespole,
- możliwość realizacji swoich autorskich projektów,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy, studia,
- umowę o pracę na pełny etat,
- możliwość awansu uzależniona od efektów pracy,
- dopłata do dojazdów do pracy,
- bogaty program socjalny (ubezpieczenia medyczne, nagrody okolicznościowe, dopłaty do wypoczynku, pożyczki budowlano-remontowe),
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: jerzymichalak@prefbet.pl lub pocztą P.P.B „PREFBET”- ŚNIADOWO sp. z o. o. ul. Kolejowa 17, 18-411 Śniadowo wraz z oświadczeniem „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Śniadowo, 2022-04-15