O firmie

P.P.B. PREFBET Sp. z o.o.

     Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. powstało 30 czerwca 1992 roku w wyniku przekształcenia Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „Prefabet – Śniadowo” w spółkę pracowniczą. Firma nasza jest czołowym producentem najwyższej jakości betonu komórkowego, betonu towarowego i wyrobów betonowych. Jednocześnie, obok działalności produkcyjnej, Spółka Prefbet dla zapewnienia komplementarności oferty prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych i świadczy szereg usług.
    Główny zakład produkcyjny Spółki znajduje się w Śniadowie, a dodatkowo dwa oddziały produkcyjno-handlowe zlokalizowane są w Łomży i Zambrowie. Przedsiębiorstwo zatrudnia 160 wykwalifikowanych pracowników.

W oparciu o własny asortyment PREFBET Śniadowo oferuje tani i technologicznie prosty system budowy obiektów z betonu komórkowego, na który składają się:
- elementy murowe ścienne,
- elementy nadproży, ocieplające, osłonowe i wentylacyjne,
- strop gęstożebrowy TERIVA 4,0/1 z elementami SKB.

   
Uzupełnieniem do asortymentu wyrobów z betonu komórkowego są:
- elementy silikatowe pełne, drążone i akustyczne,
- bloczki fundamentowe, pustaki szalunkowe, wentylacyjne, ergobloczki i termobloczki,
- belki do stropów gęstożebrowych,
- bloki betonowe MAXIBLOK,
- elementy ścian oporowych L i T,
- płyty ażurowe MEBA, płyty drogowe,
- beton towarowy wszystkich klas.
Ponadto PREFBET Śniadowo oferuje klientom:
- kompleksową obsługę budownictwa jednorodzinnego,
- kompleksową obsługę inwestycji wiejskich przy realizacji obiektów inwentarskich,
- sprzedaż betonu towarowego z usługą szalowania,
- usługi transportowe wraz z rozładunkiem,
- opracowywanie kosztorysów i przeliczanie projektów..
    Szczególną uwagę poświęcamy problemowi ochrony środowiska. Zakład ma własną oczyszczalnię ścieków, nowoczesne instalacje odsiarczania spalin oraz zamknięty obieg wody technologicznej. Naszym celem jest nie szkodzić środowisku naturalnemu i żyć z nim w symbiozie.
    Realizacja podjętych planów inwestycyjnych w ostatnich latach pozwoliła na modernizację  i komputeryzację ciągów technologicznych, opracowanie i wdrożenie do produkcji nowych wyrobów.  
    Czerpiemy wsparcie i rozwój współpracując ze szkołami średnimi w regionie i ośrodkami naukowymi w zakresie opracowywania nowych technologii oraz kształcenia kadry specjalistycznej dla budownictwa.
    Spółka PREFBET jest głównym sponsorem LUKS PREFBET Śniadowo Łomża, który od 1999 potwierdza licznymi rekordami Polski wysoką pozycję w sporcie lekkoatletycznym.
    Zmiana sposobu zarządzania i organizacji firmy wygenerowała nową jakość oferowanych produktów i usług. W swej pracy dążymy do rozpoznania potrzeb klienta, poprawy jakości obsługi odbiorców i logistyki dostaw oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu, w tym także zagranicznych.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.
stat