ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/WK/2017

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/WK/2017

Szanowni Państwo,
W związku z chęcią realizacji przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów „PREFBET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością projektu pt. ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Polska Wschodnia   Działanie 1.4 Wzór na konkurencję – etap I
zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na: „Zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” na potrzeby realizacji projektu ,,Wzór na konkurencję Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie”.
Przedkładamy do Państwa Zapytanie ofertowe 01/WK/2017 na „Zakup usług doradczych w zakresie przeprowadzenia usługi indywidualnego audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej dla Przedsiębiorstwa Produkcji Betonów „PREFBET” Sp. z o.o. w Śniadowie” wraz z załącznikami:
•    załącznik nr 1 do zapytania ofertowego nr 01/WK/2017 - ,,Formularz oferty”;
•    załącznik nr 2 do zapytania ofertowego nr 01/WK/2017 - ,,Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych i osobowych”;
•    załącznik nr 3 do zapytania ofertowego nr 01/WK/2017 - „Lista zrealizowanych strategii rozwoju produktów (wyrobów lub usług) - OFERENT”;
•    załącznik nr 4 do zapytania ofertowego nr 01/WK/2017 - ,,Lista zrealizowanych strategii rozwoju produktów (wyrobów lub usług) - EKSPERCI”.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty.

 

Postępowanie zostało zakończone.
 

 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.