Jubileuszowy konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

Jubileuszowy konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” 

Reprezentacje 7 szkół budowlanych wzięły udział w jubileuszowej, 10. edycji konkursu „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” organizowanego corocznie przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET oraz ZSTiO nr 4 w Łomży. 17 maja 2018r. w szranki stanęli najlepsi uczniowie z klas o profilu budowlanym z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku, Zespołu Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim, Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 Białymstoku.
Turniej składał się z dwóch części: części teoretycznej i praktycznej. Uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy budowlanej, technologii betonu komórkowego, a także asortymentu i historii PREFBET Śniadowo. W części praktycznej konkursu przyszli murarze mieli do wykonania narożnik ściany działowej zgodnie z technologią i przygotowaną dokumentacją.
Najlepszymi zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej okazali się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 Białymstoku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez PREFBET Śniadowo. 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.