Przepustka na Mistrzostwa Polski

Podczas InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta rozegranego w Warszawie zawodnicy KS PREFBET-SONAROL uzyskali trzy rezultaty  dające awans na Mistrzostwa Polski. Utrzymująca się w stabilnej i wysokiej formie Beata Trzonkowska dzięki rzutowi na odległość 48,98 metrów zajęła drugą lokatę. Piotr Dąbrowski w swojej serii zajął drugie miejsce z wynikiem 49.52 sek. A Martyna Krawczyńska biegnąc z w większości ze starszymi rywalkami uzyskała 2:14,47 (8 miejsce). Wszystkie w/w wyniki są minimami na Mistrzostwa Polski. Dobry występ zanotował też Paweł Dąbrowski, któremu na 100 metrów zabrakło tylko jednej setnej sekundy do rekordu życiowego (czas 11.22).
Natomiast w Suchej Beskidzkiej podczas Memoriału Edwarda Szklarczyka Sandra Michalak wywalczyła drugie miejsce w gronie 17-tu biegaczek na dystansie 800 metrów z dobrym wynikiem 2:08,07.