52. Konferencja Naukowa Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych

52. Konferencja Naukowa Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych 

Konferencja Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych organizowana w dniach 18-20.2021 roku przez Katedrę Budownictwa i Inżynierii Drogowej WBiNŚ PB wpisuje się w harmonogram obchodów Jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej. PREFBET Śniadowo jako wieloletni partner Politechniki również uczestniczył w tym wydarzeniu.
Celem Konferencji była prezentacja osiągnięć naukowych, wymiana poglądów, doświadczeń i efektów praktycznych, łączących się z powyższą tematyką. W Konferencji wzięli udział pracownicy wyższych uczelni z kraju i zagranicy, instytutów naukowych, projektanci, wykonawcy robót budowlanych, producenci materiałów i wyrobów budowlanych.
PREFBET Śniadowo jako jeden z czołowych producentów materiałów ściennych w północno-wschodniej Polsce zaprezentował innowacyjność procesów produkcyjnych autoklawizowanego betonu komórkowego, silikatów i prefabrykacji betonowej. Dużym zainteresowaniem spośród naszych wyrobów cieszyły się termobloczki TR24, elementy SKB oraz silikaty o podwyższonej izolacyjności akustycznej.


 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.