Konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”

Konkurs międzyszkolny „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” 

16 maja 2017r. odbyła się już IX edycja konkursu budowlanego „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży. W konkursie uczestniczyli najlepsi uczniowie z klas o profilu budowlanym z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Ełku, Zespołu Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 Białymstoku. Turniej składał się z dwóch części: części teoretycznej i praktycznej.
Uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy budowlanej, technologii betonu komórkowego, a także asortymentu i historii PREFBET Śniadowo. Największą wiedzą  wykazał się Mateusz Chaberek reprezentujący ZSTiO Nr 4 w Łomży. W części praktycznej konkursu sześciu najlepszych uczniów miało do wykonania fragment ściany działowej zgodnie z technologią i przygotowaną dokumentacją. Najlepszym murarzem okazał się reprezentant ZSZ Nr 5 Białymstoku – Jakub Sobolewski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez naszą firmę.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z konkursu https://youtu.be/tovHrE46Wz0 i do zobaczenia za rok na jubileuszowej X edycji konkursu „Buduj z PREFBETEM Śniadowo”. 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.